Co se děje ve VZ FMV?

15.5.2017 - 23.6.2017 - Zkouškové období

Mezinárodní vědecká konference „Proměny vládnutí v kontextu globální krize“

8.11.2012 09:30

Výzkumný záměr FMV VŠE (VZ) ve spolupráci s Konrad Adenauer Stiftung a Centrem evropských studií VŠE organizují mezinárodní vědeckou konferenci na téma „Proměny vládnutí v kontextu globální krize“

Dne 8. listopadu 2012 od 9,30 hod se v Akademickém klubu VŠE v Praze uskuteční mezinárodní vědecká konference, na níž budou prezentovány výsledky výzkumu členů VZ FMV VŠE. V rámci plenárního zasedání „Udržitelnost ekonomiky a společnosti“ vystoupí rovněž zástupci zahraničních univerzit a Úřadu vlády České republiky.

Plenární zasedání bude zaměřené na čtyři úrovně governance:

• globální,
  • evropskou,
  • národní,
  • korporátní.

Konference je určená pro představitele akademické sféry, státní správy a neziskových organizací, studenty a odbornou i laickou veřejnost.

Program konference bude zveřejněn zde v nejbližším období. Jednacím jazykem plenárního zasedání bude angličtina. V případě, že máte zájem zúčastnit se konference, zaregistrujte se prosím zde.

Těšíme se na vaší účast.

Program konference najdete zde.