Pokročilé hledání

Připravovaná konference: Světová krize a perspektivy oživení evropských ekonomik

9.9.2010 10.9.2010

Universitní síť zemí Visegrádské skupiny pořádá ve dnech 9. a 10. září 2010 již 16. vědeckou konferenci, tentokrát v Praze na Vysoké škole ekonomické. Konference s názvem « La crise mondiale et les perspectives de reprise des économies européennes » (Světová krize a perspektivy oživení evropských ekonomik) se uskuteční ve spolupráci s Francouzsko – českým institutem řízení VŠE a Fakultou mezinárodních vztahů VŠE, v rámci Výzkumného záměru Governance v kontextu globalizované společnosti a ekonomiky. Oficiálními jazyky konference jsou francouzština a čeština. Podrobnosti o podmínkách obeslání konference jsou obsaženy v jejím vyhlášení.

Vyhlášení konference »

Program konference »